Про фонд

Куди ніхто не доїде та ніхто не дійде, доїдемо ми - Люди Ікс.

Доїдемо та привеземо:

  • одяг

  • продукти

  • ліки

  • необхідне дітям-сиротам, матерям-одиначкам, ветеранам та пенсіонерам, багатодітним сім’ям.

Так може скластись доля, що зостанеться одинока мати з трьома дітьми на руках, або захворювання почнуть перемагати полишеного усіма старого. На початку свого життєвого шляху дитина-сирота може зіткнутися з випробуваннями та труднощами, з якими не зможе впоратися доросла людина. Завжди є кому допомогти, а тих, хто може допомогти,- менше.

У березні 2018-го року, зібралась група людей, небайдужих до чужої біди та труднощам. Пам’ятаєте історію про маленьку дівчинку, яка відносила у воду морських зірок, яких викинуло припливом на берег? Випадковий перехожий сказав, що неможливо урятувати усіх. Нам, зібравшимся, прийшла у голову думка: « Ми не зможемо урятувати усі зірочки, але деякі - урятуємо. Так з’явилися на світ ми - Люди Ікс.

Та в цьому «ми» є та ви-готові допомогти, хай небагато.

  • Принесений одяг (обов’язково чистий, ні дрігач))

  • Продукти (ні делікатеси, звичайні продукти з нормальними термінами придатності)

  • Предмети медичного призначення, ліки

  • Гроші

Усе, чим ви можете допомогти, ми збираємо та розподіляємо за адресами, там де в цьому є необхідність.

Ті люди , які нас знають приходять до нас самостійно. Часто буває, що ми сідаємо у машину та розвозимо зібране усім кто потребує особисто. Іноді, це єдиний варіант не залишити сім’ю або людину наодинці з проблемою. Регулярно працюємо у Одеській області. Політичні оцінки та бали нам ні до чого, для нас найважливіші Люди.

За зібране та розподілене ми тримаємо відповідь, публікуємо фото звіти.

Працюємо самі, добровільно, без оплати, але нам потрібні руки, ноги, світлі голови та добрі серця.

Хотілось би допомагати юридичними консультаціями, роботою психологів та соціальних працівників. Разове рішення програє системній допомозі. Консультація юриста у складанні документів означає дуже багато: продертися крізь нашу чиновницьку бюрократію серйозне завдання. Допомога психолога, надана професіоналом вчасно, дорого вартує. Є плани та мрії у вигляді продуманих кроків та дій

До цих планів та мрій ми вирішили йти, зареєструвавши благодійну організацію. Всі рухи на нашому рахунку прозорі та відкриті вам. Ми зможемо ефективно залучати допомогу приватних осіб та організацій, створювати цільові збори, події, добрі партнерські програми.

До цих планів та мрій ми вирішили йти, зареєструвавши благодійну організацію. Всі рухи на нашому рахунку прозорі та відкриті вам. Ми зможемо ефективно залучати допомогу приватних осіб та організацій, створювати цільові збори, події, добрі партнерські програми.

Від добрих думок до добрих справ легше йти разом.

І ми запрошуємо вас йти з нами.